top of page
ZAPRASZAMY NA POBYTY LECZNICZE

Drodzy Goście, BERLINEL MEDICAL działający w naszym hotelu realizuje pakiety lecznicze oraz pobyty dla wybranych grup zawodowych, zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem.
 
W przypadku chęci skorzystania z pobytu leczniczego wymagana jest konsultacja z lekarzem lub fizjoterapeutą w celu uzyskania skierowania na zabiegi kuracyjne.
Przygotowaliśmy dla Państwa pakiety lecznicze, któych celem jest poprawa zdrowia, kondycji fizycznej oraz psychicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferą oraz do kontaktu z działem rezerwacji.
Strefa SPA czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. 
Istnieje możliwość zamówienia masaży / zabiegów w godzinach popołudniowych oraz w soboty - w tym celu konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (min. 24h przed zabiegiem)

„Berliner” znajduje się w centrum miasta Świeradów - Zdrój, na skraju pięknego, starego Parku Zdrojowego.
 
W 2005 roku obiekt obchodził stulecie istnienia. W związku z  jubileuszem doczekał się gruntownego remontu, a w sierpniu tego samego roku ponownie zaistniał jako jeden z najładniejszych, zachowanych w oryginalnej postaci obiektów kurortu Świeradów - Zdrój.  


Obecnie w hotelu „Berliner” znajduje się:
  -  profesjonalna baza noclegowa - nowocześnie wyposażone pokoje z  łazienkami, 
  -  odrestaurowana  kawiarnia, restauracja, 
  -  baza zabiegowa połączona z kompleksem wodnym, w  skład którego wchodzą: basen, jacuzzi solankowe, strefa saun oraz tężnia solankowa.

Nasza Restauracja oferuje wykwintną kuchnię polską w oparciu o tradycyjne receptury, sporządzane wyłącznie z naturalnych produktów. Wszystkie potrawy przyrządzane są bezpośrednio przed podaniem. Dbamy o to, by produkty, z których przygotowujemy nasze potrawy, były świeże, pochodziły od sprawdzonych, wiarygodnych dostawców i spełniały wszelkie kryteria, zarówno pod względem walorów smakowych, jak i obwiązujących norm żywieniowych.

Indywidualne podejście do każdego Gościa, w myśl zasady staropolskiej gościnności, czyni naszą Restaurację miejscem wyjątkowym i godnym polecenia.​

Noclegi na skraju Parku Zdrojowego kurortu Świeradów-Zdrój dostarczają pełnej regeneracji i spokoju.

Berliner dysponuje 50 pokojami gościnnymi w tym:

    – 9 jednoosobowymi

    - 37 dwuosobowymi

    - 4 pokojami typu suite (większa powierzchnia, dodatkowy kącik
     "salonowy", możliwość zakwaterowania 3 osób)

 
Każdy pokój wyposażony jest w TV, telefon, dostęp do sieci WIFI, lodówkę,  sejf. Wszystkie pokoje posiadają kompleksowo wyposażone łazienki (prysznic, suszarka do włosów).
Wszystkie pokoje posiadają otwierane, dźwiękochłonne okna, dobrze izolujące od dochodzących z zewnątrz dźwięków.

Wystrój i wyposażenie pokoi oraz łazienek harmonijnie komponuje się z ogólnym wizerunkiem obiektu.

bottom of page