top of page
SPA & WELLNESS

Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie można sobie pozwolić na nieograniczony relaks i odprężenie. Nowoczesna strefa Spa & Wellness w Hotelu BERLINER to przestronne, urządzone ze smakiem wnętrza oraz bogata oferta zabiegów. Basen, jacuzzi, strefa saun, tężnia solankowa - wszystkie te atrakcje zapewnią zdrową regenerację zarówno ciała jak i ducha.
Strefa Spa & Wellness jest otwarta na hotelowy ogród sąsiadujący z Parkiem Zdrojowym. To idealne miejsce na rześkie rozpoczęcie jak i wyciszające zakończenie dnia. 

 

Dajemy Państwu możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych pakietów pobytowych.
Obejmują one zakwaterowanie, wyżywienie, a także zabiegi lecznicze i relaksacyjne. Gotowe pakiety to gwarancja zaplanowanego pobytu, dopasowanego do Państwa potrzeb. Jesteśmy przekonani, że poprawią Państwo swój stan zdrowia, odpoczywając przy tym od codziennych obowiązków, stresu i szybkiego tempa życia.


Strefa SPA czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. Istnieje możliwość zamówienia masaży / zabiegów w godzinach popołudniowych oraz w soboty - w tym celu konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (min. 24h przed zabiegiem)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DSC_8359m.jpg
PAKIET ZDROWY KRĘGOSŁUP
DSC_8325m.jpg
PAKIET ZDROWE PŁUCA
08.jpg
PAKIET ZDROWE STAWY
GALERIA SPA
bottom of page