1/3
PAKIET „ZDROWY KRĘGOSŁUP”
cena od 4340 zł/osobę za pobyt 2 tygodniowy
kregoslup.jpg

Przygotowaliśmy dla Państwa spersonalizowany program rehabilitacji ortopedycznej. Jego celem jest diagnostyka, leczenie i profilaktyka dolegliwości narządu ruchu. Pakiet jest dedykowany szczególnie osobom z bólami kręgosłupa, stawów oraz mięśni. W programie leczenia stosujemy specjalistyczne metody fizjoterapii, takie jak:

 

 • FOI – Funkcjonalna Osteopatia i Integracja

 • HVLA – Manipulacje Krótkodźwigniowe

 • OMT – Ortopedyczna Terapia Manualna

 • FSK – Funkcjonalna Stabilizacja Kręgosłupa

 • KTO – Koncepcja Terapii Obrzękowej

 • Kinesiology Taping – Plastrowanie Dynamiczne

 

Szerokie spektrum oferowanych zabiegów w połączeniu z aktywnością ruchową pozwala na pobudzenie procesów regeneracji organizmu i przywrócenie jego homeostazy.

Pakiet obejmuje 15 zabiegów tygodniowo:
 

1x terapia manualna 30 min – badanie i leczenie odwracalnych zmian w obszarze narządu ruchu i układu nerwowego. Za pomocą specyficznych manualnych technik pozwala m.in. zmniejszyć ból, poprawić ruchomość stawów i elastyczność mięśni.

1x kinezyterapia indywidualna 20 min – ćwiczenia lecznicze wykonywane pod opieką specjalisty. Ich celem jest najczęściej wzmocnienie osłabionych mięśni i zwiększenie zakresu ruchomości w stawach.

1x masaż leczniczy 20 min – masaż określonej okolicy ciała. Poprawia ukrwienie, zmniejsza ból i stymuluje regenerację tkanek.

12 zabiegów uzupełniających na podstawie konsultacji medycznej - okłady borowinowe, laser, ultradźwięki, elektroterapia, magnetoterapia, krioterapia, sollux, gimnastyka motywacyjna, gimnastyka w wodzie.
 

Dodatkowo w pakiecie: korzystanie z basenu, strefy saun, sali fitness, wypożyczenie kijków do Nordic Walking.
 

Możliwość skorzystania z oferty SPA za dodatkową opłatą – m.in. refleksologia stóp, drenaż limfatyczny, masaże gorącymi kamieniami.

0003FEF0Y5SMQW9M-C125-F4.jpg
PPP_0113-HDR.jpg

Zgodnie z holistycznym pojęciem zdrowia zajmujemy się leczeniem na poziomie ciała i ducha. Łączymy nowoczesne metody fizjoterapii i koncepcję medycyny wschodu z tradycyjnymi formami leczenia uzdrowiskowego. Wspaniały górski klimat i piękno natury Gór Izerskich zachęcają do pieszych wędrówek, a historyczne zabudowania uzdrowiska Świeradów-Zdrój pozwalają poznać wyjątkową tradycję i kulturę naszego regionu. Kameralny charakter hotelu oraz odprężający klimat strefy Wellness pozwolą Państwu uwolnić ciało i umysł od napięcia. Zajęcia medytacji w naszej ofercie uczą samodzielnych technik relaksacji z oddechem. Wierzymy, że podstawą zdrowia jest zrównoważona dieta. Dlatego dania przygotowywane przez naszą kuchnię są nie tylko świeże i pyszne, ale też zgodne z aktualnymi standardami żywieniowymi. W trakcie turnusu rehabilitacyjnego nasz personel medyczny służy Państwu radą i pomocą w zakresie zdrowia.

PAKIET 14- DNIOWY ZAWIERA:

- 14 noclegów ze śniadaniem w formie bufetu,

- 14 obiadokolacji

- konsultację z fizjoterapeutą,

- 15 zabiegów tygodniowo.

 

WYMAGANE:

-  bardzo prosimy o zabranie ze sobą aktualnej dokumentacji medycznej (np. RTG, TK, RM z opisem radiologicznym),

- hotel zastrzega sobie prawo do zamiany wyżej wymienionych zabiegów na inne, w przypadku stwierdzenia przez lekarza bezwzględnych przeciwwskazań do ich stosowania.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

- opłata uzdrowiskowa płatna dodatkowo – 4,50 zł/doba/os.,

- doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 10:00,

- na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia,

- wszystkie elementy pakietu są integralną częścią danej rezerwacji i niewykorzystanie któregokolwiek z nich nie zmniejsza jego wartości,

- pakiety kuracyjne rozpoczynają się od soboty lub niedzieli,

- wszystkie zabiegi wykonywane są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

2a.jpg

BEZPIECZEŃSTWO OSOBISTE
 

W trosce o bezpieczeństwo każdego z Gości prosimy również o dostosowanie się do poniższych instrukcji:

 • Po wejściu do hotelu zdezynfekuj ręce korzystając z automatu znajdującego się przy wejściu

 • Umyj ręce mydłem antybakteryjnym od razu po wejściu do pokoju

 • Nie dotykaj twarzy, nosa, ust

 • Unikaj zatłoczonych miejsc

 • Utrzymuj minimalny dystans od innych osób co najmniej 2m

 • Bądź odpowiedzialny - powstrzymaj się przed podaniem ręki i innym kontaktem fizycznym,

 • Jeżeli źle się czujesz lub masz podejrzenie, że miałeś styczność z osobą zarażoną koronawirusem zadzwoń na recepcję - nasz personel doradzi lub pomoże w wezwaniu odpowiednich służb.