top of page
KURACJE BERLINER MEDICAL

Berliner Medical zajmuje się leczeniem uzdrowiskowym Gości przebywających w naszym obiekcie.  Zarejestrowany jest u Wojewody Dolnośląskiego pod nr Księgi Rejestrowej 000000237591.

Jesteśmy ośrodkiem specjalizującym się w rehabilitacji ortopedycznej, reumatologicznej oraz pulmonologicznej. Naszą misją jest holistyczne leczenie prowadzone w oparciu o indywidualne potrzeby pacjentów.

Nasi Goście mogą skomponować swój pobyt kuracyjny w zależności od tego, czy są zainteresowani tylko ogólną poprawą stanu zdrowia czy też powrotem do sprawności fizycznej po przebytym urazie lub leczeniem konkretnego schorzenia.

Proponujemy naszym Gościom specjalistyczny program rehabilitacyjny dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wszystkie zabiegi konsultowane i realizowane są na miejscu przez wykwalifikowany personel medyczny w oparciu o wywiad leczniczy i historię zdrowotną pacjenta. Berliner Medical dedykuje swoim Gościom zabiegi z zakresu:​

  •   kinezyterapii

  •   masaży leczniczych

  •   hydroterapii

  •   fizykoterapii

  •   światłolecznictwa

  •   elektroterapii

  •   ultrasonoterapii

  •   magnetoterapii

  •   krioterapii

  •   balneoterapii

Warunkiem uzyskania świadczeń kuracyjnych jest odbycie konsultacji z lekarzem bądź fizjoterapeutą w celu ustalenia zestawu optymalnych zabiegów leczniczych.
Strefa SPA czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. Istnieje możliwość zamówienia masaży / zabiegów w godzinach popołudniowych oraz w soboty - w tym celu konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (min. 24h przed zabiegiem)

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ ORAZ KONTAKTEM Z DZIAŁEM REZERWACJI
DSC_8359m.jpg
PAKIET ZDROWY KRĘGOSŁUP
Przygotowaliśmy dla Państwa spersonalizowany program rehabilitacji ortopedycznej. Jego celem jest diagnostyka, leczenie i profilaktyka dolegliwości narządu ruchu. Pakiet jest dedykowany szczególnie osobom z bólami kręgosłupa, stawów oraz mięśni. W programie leczenia stosujemy specjalistyczne metody fizjoterapii ....
DSC_8325m.jpg
PAKIET ZDROWE PŁUCA
Nowatorski program rehabilitacji oddechowej przygotowaliśmy dla Państwa we współpracy ze specjalistami pulmonologii.  Kuracja ma charakter profilaktyczny oraz terapeutyczny w chorobach układu oddechowego, jak i przy powikłaniach po przebytych infekcjach. 
08.jpg
PAKIET ZDROWE STAWY
Kompleksowy program rehabilitacji reumatologicznej połączony z balneologią. Celem kuracji jest redukcja stanów zapalnych i bólu stawów, poprawa ruchomości stawów oraz edukacja w zakresie zdrowego stylu życia. Pakiet jest polecany w ...
bottom of page